صفحه اصلی» زمان اعلام نتایج لاتاری گرین کارت DV-2016

زمان اعلام نتایج لاتاری گرین کارت DV-2016

چاپ این مطلب

نتایج لاتاری گرین کارت 2016 آمریکا از شامگاه 15 اردیبهشت سال 94 از طریق وب سایت اداره مهاجرت آمریکا اعلام خواهد.

لذا با مراجعه به آدرس www.dvlottery.state.gov/ESC از نتایج آن مطلع گردید.

جهت اطلاع از نتایج لاتاری DV-2016 داشتن Confirmation Number که در زمان ثبت نام دریافت کرده اید ضروری می باشد. در صورتی که از طریق این مرکز اقدام به ثبت نام نموده اید، و کد تاییده تان را گم کرده اید، می توانید با ارسال ایمیل و یا تماس تلفنی درخواست ارسال مجدد رسید ثبت نامی تان را بدهید. بخش خدمات مشتریان این مرکز همواره آماده ارائه خدمات به کاربران خود و متقاضیان جدید ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا می باشد.

در زیر نمونه ای از رسید ثبت نام نهایی در لاتاری 2013 را مشاهده می نمایید.

جهت مشاهده تصویر در ابعاد بزرگتر روی آن کلیک کنید.

رسید ثبت نام در لاتاری گرین کارت

افرادی که ثبت نام خود را از طریق مرکز ما تکمیل کرده اند در آخرین ایمیلی که از طرف این مرکز دریافت کرده اند اطلاعاتی نظیر نام خانوادگی، سال تولد و شماره تاییدیه یا رهگیری (Confirmation Number) ارسال شده است که به همراه همان ایمیل نحوه بررسی قبولی یا عدم قبولی اعلام شده است. کد رهگیری ۱۶ رقمی بوده و برای افرادی که در لاتاری دوره گذشته (که سال پیش ثبت نام کرده اند) شرکت کرده اند با عدد 2016 شروع میشود.

نتایج لاتاری گرین کارت سال 2016 (Dv-Lottery)
همانطوریکه در تصویر مشاهده میکنید، در قسمت اول Confirmation Number، در قسمت دوم نام خانوادگی، در قسمت سوم سال تولد خود را به میلادی نوشته و در قسمت چهارم نوشته های داخل تصویر را وارد نموده دکمه Submit را فشار دهید.

در صورتیکه کانفرمیشن نامبر خود را فراموش یا گم کرده اید، روی گزینه Forgot Confirmation Number کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد نمایید تا کانفرمیشن نامبر شما بازیابی گردد.

در صورت برنده شدن نامه قبولی با بارکد و کیس نامبرتان همان لحظه ظاهر خواهد شد. 

این نامه به صورت اینترنتی صادر شده و دارای مشخصات انحصاری و اختصاصی زیر میباشد:

  1. بارکد اختصاصی متقاضی
  2. اطلاعات ثبت شده متقاضی در هنگام ثبت نام
  3. کیس نامبر انحصاری فرد برنده شده
  4. محل مصاحبه که در سفارت ایالات متحده در “آنکارا” یا “ابوظبی” می باشد.

نمونه ای واقعی از “نامه قبولی” که سال گذشته یکی از برندگان این مرکز دریافت نموده است.

برنده شدن در قرعه کشی گرین کارت به طور اتوماتیک تضمین کننده دریافت گرین کارت نخواهد بود. تعداد افرادی که در قرعه کشی برنده میشوند، همیشه بسیار بیشتر از افرادیست که مجاز به دریافت ویزای مهاجرت به آمریکا هستند. این بدان دلیل است که تمامی افرادی که برنده شده اند یا مجاز به ادامه شناخته نشده اند و یا خود باقی مراحل را طی نکرده اند. زمانیکه 55000 ویزا صادر شد، برنامه ویزای مهاجرت آمریکا برای همان سال مختومه اعلام میشود.

و در غیر اینصورت (در صورت عدم قبولی):

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. 

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

امیدواریم شما هم یکی از برندگان خوش شانس امسال باشید. 

مراحل و خدمات بعد از قبولی مرکز ما برای برندگان لاتاری

امیدواریم شما کاربر گرامی، یکی از برندگان و قبول شدگان لاتاری گرین کارت 2016 آمریکا باشید.